محل تبلیغات شما

بابا. یه جور عجیبی تو رو کم دارم. جای خالی تو، تو هر گوشه ی خونه خودشو نشون می ده. دلم برا صدات، برا مهربونیات، برا اخبار گوش دادنات، برا وقتی اسمم و از زبون تو می شنیدم، برا صدای پات ک با همه ی صدای پاهای دیگه فرق داشت تنگ شده.

دلم برا خنده هات تنگ شده. دلم برا جدول حل کردنامون تنگ شده. بابا دلم خیلی تنگ شده. دلم خیلی تنگ شده. بابا نبودنت فقط تو روز پدر نیست ک حس می شه، انگار دلم شکستنی تر شده بعد تو. همه ش بهت فکر می کنم، تو هر دستی، تو هر لطفی، تو هر محبت مردونه ای، دنبال آغوش تو می گردم. دنبال تو می گردم. 

بابا هر وقت مریض می شم، می گم اگه بابا بود الان بالا سرم نشسته بود، آروم داشت باهام حرف می زد. هر وقت غصه می خورم می گم اگه بابا بود می اومد می گفت چی شده دخترم. بعدش انگار دیگه کوه پشتم بود، دیگه هیچی و هیچ کس بعد اون نمی تونست بهم آسیبی بزنه.

بابا دنیای من دو تیکه شده. وقتی بابا بود، وقتی دیگه نبود.

خودمم دو تیکه شدم. اون بخشی از من ک محکم بود، ک هیچی ناراحتش نمی کرد، ک مطمئن بود هرچی ام بشه باباش پشتشه، اون تیکه از من برای همیشه مرد. من شدم آدمی ک تو هر سایه ای دنبال سایه تو گشت. 

بابا پر حسرتم. اونقدر بچه بودم ک نمی دونستم مردن چیه. بابا ب اندازه کافی بهت نگفتم دوست دارم. بابا بهت نگفتم چقد دوست دارم. کاش تو جوونیتو، زندگیتو، سلامتی تو، هرچی ک داشتی و نداشتی رو پای ما نمی ذاشتی.

بابا هر وقت ب مردن فکر می کنم، ب خودم می گم ای کاش، ای کاش یه دنیای دیگه ای هم باشه، جایی باشه ک اونجا تو رو پیدا کنم، قد همه ی حسرتام، بهت بگم دوست دارم. قد همه ی حسرتام بغلت کنم و قد همه ی غصه هایی ک تو قلبم تلنبار شدن، تو بغلت زار بزنم. بابا بیا بغلم کن. دستای مردونه تو می خوام. بغل محکمتو می خوام. آرامش صداتو می خوام. اون حس امنیتی و می خوام ک "بودنت" با خودش داشت.

بابا بدون تو این خونه روح نداره. بیا تا دوباره بچه بشم و توی حیاط کنارت دراز بکشم و برام قصه بگی. بیا بابا دلم برات تنگ شده. دلم خیلی تنگ شده. 

نحوه گرفتن سهمیه شاگرد اولی

سه شنبه هایی ک نمی گذرند...

پاتی، من، اندیشمند، وحید بزرگه...

تو ,ک ,دلم ,تنگ ,برا ,ی ,تنگ شده ,تو هر ,همه ی ,می خوام ,تو می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها